Polskie makiety architektoniczne doceniane na świecie

Polskie makiety architektoniczne doceniane na świecie

24 marca 2016 Dom 0
makieta

Mało kto zapewne z nas się orientuje, iż Polacy są niezwykle znani z precyzji, dokładności oraz dbałości o nawet najmniejsze szczegóły jeżeli chodzi o tworzenie makiet architektonicznych.

Polskie makiety architektoniczne to klasa sama w sobie

makietaTak właśnie jest – Polska to jedno z państwa, które zdobywa mnóstwo nagród i wyróżnień na targach międzynarodowych na całym świcie. Makiety polskich twórców są chętnie kupowane przez osoby prywatne oraz różnego rodzaju przedsiębiorstwa, które taką makietę chcą postawić na przykład w recepcji swojej firmy. Jak się okazało Polscy przyjmują zamówienia dosłownie z całego świata, ostatnio dużym echem w branży rozeszła się informacja, iż w jednej z polskich firm zostało złożone zamówienie na dziesięć jednakowych makiet prosto z Ameryki. To jedno z największych tego typu zamówień jakie kiedykolwiek zostało złożone na makietę architektoniczną. Firma w której zamówienie zostało złożone nie chce podawać swojej nazwy ale nie ukrywa, iż to bardzo duże dla nich wyróżnienie oraz ogromny prestiż i sława na świecie. To także bardzo dobra reklama dla Polski, gdyż przy każdej z makiet, przy logo producenta będzie się znajdowała polska flaga. Przedsiębiorstwo, w którym złożono zamówienie nie ukrywa także, iż zamówienie jest dla nich naprawdę duże i realizacja go zajmie kilka miesięcy.

Przyznają wprost, iż odwzorowanie dokładnego planu, modele domów i wszystkich innych budynków zajmie dodatkowo około miesiąca. Nie ujawniono niestety, która amerykańska firma złożyła tak duże zamówienie oraz jaki będzie całkowity koszt jaki poniesie za realizację go.