Wanna czy brodzik i kabiny prysznicowe? Przyjemność czy oszczędność?

Wanna czy brodzik i kabiny prysznicowe? Przyjemność czy oszczędność?

11 kwietnia 2016 Łazienka 0
kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe oraz wanny to odwieczny dylemat każdego kto kiedykolwiek miał do czynienia z aranżacją łazienki. Wybór pomiędzy nimi nie należy do prostych, ponieważ zarówno wanny jak i kabiny prysznicowe mają w sobie funkcjonalność której praktycznie nie da się ze sobą pogodzić.

Kabiny prysznicowe ze Szczecina to oszczędności

kabiny prysznicoweObydwa urządzenia spełniają świetnie swoje podstawowe zadanie jakim jest umycie naszego całego ciała. Sposób w jaki urządzenia te to robią jest jednak z goła odmienny. Tak więc kabiny prysznicowe na wymiar Szczecin pozwalają nam przede wszystkim oszczędzić masę czasu oraz kilkanaście litrów wody, aczkolwiek jest to uzależnione od ilości czasu jaki spędzimy pod prysznicem. Prysznic jest zdecydowanie lepszym wyjściem dla ludzi dla których każda minuta jest niezwykle cenna. Wanna z kolei będzie przydatna dla ludzi, którzy mają bardzo dużo czasu lub lubią relaks w wodzie. Mając wannę możemy napuścić sobie kilkadziesiąt litrów gorącej wody i dolać do niej płyn do kąpieli. Woda obtoczy się wtedy cała pianą i nabierze bardzo przyjemnego zapachu. W takiej wodzie możemy wtedy siedzieć nawet kilkadziesiąt minut. Wanna jednak wiąże się z tym, że zajmie dużo miejsca w łazience i pod tym względem znacząco przegrywa z prysznicem. Wanny nie są jednak polecane ludziom, którzy rano ledwo mają czas aby zjeść śniadanie oraz tym którzy cenią sobie oszczędność. Można oczywiście wziąć prysznic w wannie, ale to nie jest to samo, a poza tym biorąc prysznic w ten sposób z pewnością rozchlapiemy wodę po całej łazience. Ja w swojej łazience zdecydowałem się na zamontowanie zarówno wanny jak i prysznica. Mam bardzo ciekawą kabinę, którą wykonał dla mnie szklarz na zamówienie. Moją kabinę otaczają lustra weneckie. Będąc w Szczecinie kupiłem także płytki Lacobel.

Są to niesamowite szklane tafle, których żywe barwy potrafią odmienić wnętrze każdej łazienki. Podsumowując. Wybór pomiędzy wanną, a kabiną prysznicową nigdy nie będzie wyborem oczywistym i uzależniony jest on od naszych upodobań i możliwości mieszkaniowych.