Wyposażenie wnętrz hotelowych a tereny zielone

Wyposażenie wnętrz hotelowych a tereny zielone

24 kwietnia 2016 Wystrój wnętrz 0

Kiedy myślimy o wyglądzie hotelu to mamy na myśli przede wszystkim jego wnętrze. Myślimy o tym, jak duże łózka w nim będą, jakiego koloru będzie pościel, jakie meble będą postawione, czy będzie tam aneks kuchenny lub druga toaleta. 

Wyposażenie wnętrz hotelowych i dekoracje – są najważniejsze

wyposażenie wnętrz hotelowychJednak przecież wygląd hotelu to nie tylko to co w środku. Wyposażenie wnętrz hotelowych to jeszcze nie wszystko, liczy się także to, co znajduje się dookoła niego. W końcu zanim nasi goście zobaczą jak wyglądają nasze pokoje w środku, jakie mamy meble do hoteli to zobaczą to co się znajduje w hotelowej okolicy. Ważne jest, żeby posiadać duży, przestronny parking na wiele samochodów, tak żeby wszyscy goście mogli zaparkować tam swoje samochody. Liczy się dobry dojazd do hotelu, a nie droga dojazdowa przez bagna i wertepy, nie wiadomo gdzie. Wszystko musi być dobrze oznakowane, żeby goście wiedzieli jak do ans trafić. Ważne są także tereny zielone wokół hotelu. Sam budynek będzie wyglądał bardzo niekorzystnie, surowo i mało przyjaźnie. Nawet jeśli w środku mamy najpiękniejsze meble hotelowe przywodzące na myśl rodzinny klimat to i tak z zewnątrz będzie to wyglądało bardzo smutno. Należy zadbać zatem o ogród. Co powinno się tam znajdować? Na pewno im więcej roślin tym lepiej. Sprawdza się kolorowe kwiaty i duże drzewa.

Bardzo miłym akcentem będzie woda w ogrodzie, na przykład mały stawik, oczko wodne, czy też strumień płynący przez cały ogród. Do tego koniecznie musimy zamontować ławeczki, na których nasi goście mogą usiąść i odpocząć na świeżym powietrzu. Możemy także zamontować jakąś małą architekturę ogrodową, jak altanki, czy inne miejsca do wypoczynku.